ברוכים הבאים!

אנחנו גאים ונרגשים על פתיחת תכנית מנהיגות חדשה "לוקאלינק עתודות" מבית לינק 20. תכנית המנהיגות שלנו ייחודית ומכוונת תעסוקה במגזר משרתי הציבור לצעירים בגילאי 20-32, עם וללא מוגבלות!

מטרת התוכנית היא להעניק לבוגריה כלים לאקטיביזם ולהשפעה חברתית תוך קבלת מיומנויות תעסוקתיות, כלים ומידע על מנת לקדם השתלבות במגזר משרתי הציבור בכלל ובתוכניות הצוערים של עתודות לישראל בפרט.   

מסיימי התוכנית יצטרפו לרשת הבוגרים של לינק 20, המובילה מהלכים ציבוריים נועזים, ראיונות תקשורתיים וקמפיינים יצירתיים המופצים בפלטפורמות דיגיטליות משגשגות.

"לוקאלינק עתודות" הינה תוכנית מנהיגות אזורית בשותפות אגף בכיר עתודות לישראל במשרד ראש הממשלה, ג'וינט ישראל מעבר למגבלות, קרן משפחת רודרמן והמועצה הישראלית להתנדבות.

לשאלות והתאמות נגישות במילוי הטופס ניתן לפנות לכתובת link20israel@gmail.com, לרשום מספר נייד ונחזור אליכם.

תאריך אחרון להרשמה לאזור צפון: 15.11.2021

ההרשמה לאזור מרכז נסגרה.

לפניך שאלון הרשמה ראשוני שעליך למלא.
אנא קרא/י בעיון והשב/י על כל השאלות.

מילוי הטופס לוקח כ-20 דק' אנא ראה/י שיש ברשותך הזמן למילוי ושימ/י לב כי מילאת את כל חלקיו בשלמותם. השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד ומיועד לשני המינים.
בסיום המילוי יש ללחוץ על כפתור "שלח".

תודה ובהצלחה,
צוות LINK20

עלית על קו אוטובוס שלא מקפיד על כריזה? חסמו את המעבר במדרכה לכיסא גלגלים? לא הצלחת להיכנס למקום שהדביק על דלתו מדבקת נגישות? שלח/י לנו תמונה ותיאור קצר של המקרה, ויחד ננסה לשנות את המציאות!

    Add a file