לינק לכנסת

תכנית התמחות ייחודית, המיועדת לסטודנטים עם מוגבלות שיוכלו להתנסות ולהתמחות בעשייה המגוונת במשרדים של נבחרי ציבור בכנסת ובשלטון המקומי.

משתתפי התכנית יזכו להכיר לעומק את עבודת נבחרי הציבור ולהשתלב במוקדי קבלת ההחלטות בישראל, תוך חיזוק יכולת המנהיגות שלהם במרחב הציבורי והפוליטי.

התכנית מלווה במלגה על סך 10,000 ש"ח.

מספר המקומות מוגבל!

איך זה עובד?

תכנית ההתמחות בכנסת של לינק 20 היא תכנית התמחות ייחודית, המיועדת לסטודנטים עם מוגבלות המאפשרת הזדמנות להשתלבות ועשייה במשרדי חברי הכנסת. על המתמחים להיות סטודנטים פעילים במוסד לימודים אקדמי

ההתמחות כוללת יום התמחות שבועי ותוכנית מנהיגות מלווה של כ-6 מפגשים קבוצתיים שנתיים.

עבור השלמת שעות ההתמחות תתקבל מלגה על סך 10,000 ש"ח.  

התוכנית מתאימה לסטודנטים משנה ב׳ ומעלה (כולל תואר שני).  

שלבי תהליך המיון כוללים מילוי טופס השאלון, העלאת אישור לימודים פעיל מהמוסד האקדמי וקו"ח מעודכנים. אישור סופי של ההתמחות מותנה בראיון קבלה ובאישור הכנסת.

האם אצטרך להגיע לכנסת?

תידרש הגעה לכנסת, שכן שם מתרחשת הפעילות הפרלמנטרית ומשם כמובן מתנהלות גם לשכות חברי הכנסת. 

האם אוכל לבחור אצל איזה ח"כ להתמחות?

אנחנו שואפים שכל אחת ואחד מהמתמחות שלנו יתמחו במקום הנכון והמתאים ביותר, על כן ננסה להתאים בין הרצון להתמחות בלשכה מסויימת. לצד זאת, לא נוכל להבטיח באופן מלא את רצון הסטודנט.

האם ניתן להמשיך ולעבוד בלשכה בה התמחיתי?

המשך העבודה בלשכה של חבר כנסת לאחר תום תקופת ההתמחות בהחלט יכולה להתרחש אך היא אינה נוגעת ותלויה בתכנית של לינק 20. בתום תכנית ההתמחות המסגרת והפעילות שאנו מספקים למתמחים שלנו מסתיים ועל כן המשך העסקה, אם יהיה כזה, הוא בין המתמחה ללשכה בה פעל באופן עצמאי.