מורן כהן

מתגוררת בגבעתיים. מורן עובדת כמורת שילוב בבי"ס ארן בת"א ובשנה שעברה שימשה כרכזת שילוב. במסגרת תפקידה כרכזת, שימשה כאחראית על ניהול מערך השילוב, זאת על ידי שימוש מערכות השילוב הממוחשבות של משרד החינוך, בניית תכניות אישיות לתלמידים, הגשת תלמידים לוועדות אפיון וזכאות, השתתפות בוועדות רב-מקצועיות, יצירה.חידוש זכאות לשילוב, ועבודה משותפת עם יועצת בית הספר. 

מורן הינה בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וקרימינולוגיה כמו גם תעודת הוראה. כיום בשלבי סיום תואר שני, בייעוץ חינוכי במסלול עם תזה, באוניברסיטת בר אילן. בעבר לקחה חלק בפרויקט סמ"ן – סטודנטים מנהיגים נגישות ושילוב ואף שימשה כרכזת התא. לאורך כל תקופת לימודיה בתואר הראשון, שימשה כאחראית על כ-30 סטודנטים עם וללא מוגבלות שהיו פעילים בו. יחדיו סייעו לסטודנטים עם מוגבלויות שונות, הפיקו אירועי שיא משמעותיים, אשר היוו מודל לאירוע נגיש. לצד אלו יצרה שיתופי פעולה בין מרצים וגורמים שונים באוניברסיטה, כמו גם גייסה עוד ועוד פעילים חדשים לתא במטרה לקדם זכויות, לשבור סטיגמות ולהעלות מודעות בחברה לאנשים עם מוגבלות. 

מורן ביצעה שירות לאומי בן שנתיים, במהלכו הדריכה בתנועת "נוער יחד". בתקופת השירות הלאומי התנדבה בגרעין עכו בבי"ס לילדים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, וכן בבית חינוך עוורים בירושלים בתנועת "נוער יחד".