מי אנחנו?

רשת של צעירים עם וללא מוגבלות, הפועלת לקידום שוויון, גיוון וזכויות של אנשים עם מוגבלות, באמצעות חיזוק המנהיגות הדיגיטלית, רישות הצעירים לקידום מטרות משותפות ופעילות לשינוי תודעה ציבורית באמצעות המדיה החברתית.
20% מהאוכלוסייה בישראל הינם אנשים עם מוגבלות, ועם זאת נעדרים ומודרים מהמרחבים השונים. לינק 20 הוקמה כדי לתת מקום לקול צעיר, מצחיק, יצירתי ואנושי להוביל שינוי, ובכדי לוודא שלאנשים עם מוגבלות תהיה גישה שווה למרחב הציבורי, הפיזי והווירטואלי. בלינק 20 פועלים צעירים עם וללא מוגבלות, מתוך תפיסה כי השינוי החברתי הינו אינטרס של החברה כולה.

צוות לינק 20

מרים עמדי מנהלת לינק 20

מרים עמדי

מנהלת
לינק 20

טל כהן מנהלת תחום בוגרים והשפעה חברתית

טל כהן

מנהלת תחום בוגרים
והשפעה חברתית

בתאל דבח מנהלת תחום פיתוח תוכן ותוכניות

בתאל דבח

מנהלת תחום פיתוח
תוכן ותוכניות

גל שיוביץ

מנהלת תחום סושיאל
וקמפיינים דיגיטליים

המועצה הישראלית להתנדבות (ע״ר)

לינק 20 פועלת תחת המועצה הישראלית להתנדבות.
המועצה הישראלית להתנדבות (ע״ר)
פועלת לשיפור איכות ההתנדבות והמעורבות החברתית בישראל תוך הפיכת ההתנדבות לנגישה, חדשנית ומותאמת למאה ה-21.
תפיסת המועצה היא שההתנדבות היא כלי המאפשר שילוב של כלל האוכלוסיות וקהלי היעד בעשייה למען החברה.

קרן משפחת רודרמן

לינק 20 מיסודה של קרן משפחת רודרמן
קרן משפחת רודרמן פועלת בארצות הברית ובישראל בשני תחומים עיקריים:
קידום שילובם של אנשים עם מוגבלות בכל תחומי החברה וחיזוק הקשר בין מדינת ישראל ליהדות ארצות הברית. לאחר שני עשורים של פעילות בתחום השילוב הבחין נשיא הקרן, ג'יי רודרמן, כי על אף הגידול במשאבים, בתוכניות חברתיות ובשירותים, ייצוגם וקצב השתלבותם של אנשים עם מוגבלות נמוך.
ג'יי רודרמן זיהה כי ישנם שני גורמים מרכזיים לדריכה במקום:
סטריאוטיפים אצל מקבלי החלטות וחלק ניכר מהציבור וחוסר במנהיגות אותנטית. לאור זאת, הקים ג'יי רודרמן יחד עם שירה רודרמן, מנכ"לית הקרן, תנועה חברתית גלובלית – "לינק 20".
בבסיס החזון להקמת התנועה עומד הרעיון כי באיחוד כוחות של פעילים טמון כוח רב להצמחת מנהיגות מאוחדת וחזקה שתפעל מלמטה למעלה, תייצר קמפיינים דיגיטליים ותשמיע וקול ייחודי ואותנטי.

שותפים

עלית על קו אוטובוס שלא מקפיד על כריזה? חסמו את המעבר במדרכה לכיסא גלגלים? לא הצלחת להיכנס למקום שהדביק על דלתו מדבקת נגישות? שלח/י לנו תמונה ותיאור קצר של המקרה, ויחד ננסה לשנות את המציאות!

    Add a file

    צור עימנו קשר