מה קורה ברשת?

רשת הבוגרים היא לב העשייה והמנוע לשינוי של לינק 20, עם סיום תוכניות המנהיגות נקלטים הבוגרים ברשת. רשת הבוגרים של לינק 20 מהווה מרחב להובלת שינוי חברתי עבור חברי וחברות הרשת. חברי הרשת יוזמים את הקמפיינים, מובילים את המאבקים ומדבררים את המסרים לעיתונות ולרשתות החברתיות.

אירועי רשת

כנס קיץ 2022 של רשת לינק 20

קיימנו את כנס הקיץ השנתי של רשת לינק 20, וקיבלנו תשובה לשאלה – מה מוביל אנשים לפעול בעקשנות, נחישות והתמדה בזמנם החופשי, בשעות לא שעות, למען נגישות בתחב"צ, דיור בקהילה, ייצוג הולם בתרבות ובאקדמיה, תעסוקה שוויונית ובכלל חברה מכילה שוויונית ומגוונת. כנראה שזה האנשים והנשים שלצידם פועלים ופועלות, כי את האנרגיות שהיו אתמול יהיה לנו קשה להסביר במילים. תודה גדולה לכל מי שהגיע, לכל חברי וחברות הרשת שבתחומם ועולמם פועלים להפוך את העולם שלנו לקצת יותר טוב. תודה לטרמינל העיצוב בבת ים על האירוח, ולשחקני ושחקניות תיאטרון פולראויד שגלגלו אותנו מצחוק. 

נתראה בכנס הבא!

דבר המועצה

מועצת הבוגרים והבוגרות מהווה גוף המאפשר לנציגי ונציגות הרשת השפעה ושותפות במימוש מטרות התנועה ופיתוח רשת הבוגרים. יחד בוחרת המועצה מדי שנה את תחומי ההשפעה אותם תקדם הרשת ופועלת לקידום הרישות והקהילתיות בין חברי וחברות הרשת. 

רוצים להצטרף לעשייה במסגרת הרשת או שיש לכם יוזמה או סוגיה שאותה תרצו לקדם? אנחנו הכתובת councillink20@gmail.com

חברי וחברות המועצה

גרעין תחבורה ציבורית

גרעין תחבורה ציבורית פועל לקידום תחבורה ציבורית נגישה בישראל.

עלית על קו אוטובוס שלא מקפיד על כריזה? חסמו את המעבר במדרכה לכיסא גלגלים? לא הצלחת להיכנס למקום שהדביק על דלתו מדבקת נגישות? שלח/י לנו תמונה ותיאור קצר של המקרה, ויחד ננסה לשנות את המציאות!

    Add a file

    צור עימנו קשר