מה קורה ברשת?

רשת הבוגרים היא לב העשייה והמנוע לשינוי של לינק 20, עם סיום תוכניות המנהיגות נקלטים הבוגרים ברשת. רשת הבוגרים של לינק 20 מהווה מרחב להובלת שינוי חברתי עבור חברי וחברות הרשת. חברי הרשת יוזמים את הקמפיינים, מובילים את המאבקים ומדבררים את המסרים לעיתונות ולרשתות החברתיות.

אירועי רשת

כנס ההשפעה השנתי – מובילים שינוי יחד בחירום

כנס ההשפעה השנתי של לינק 20 – ערב שכולו מפגש וחשיבה משותפת של חברי וחברות רשת לינק 20 על נושא ההשפעה המרכזי שלנו לשנת 2024, שעם ה-7 באוקטובר הפך להיות המציאות היומיומית שלנו – חירום וחוסן. 

אז מה היה לנו? התחלנו את הערב בברכות ואיחולים וזמן להתעדכן על הנעשה בלינק 20. נפגשנו עם מיכל פעילן, כתבת הרווחה של חדשות 12 ששיתפה אותנו בסיפורים המשמעותיים שעסקה בהם מתחילת ה-7 באוקטובר ועל תפקידה העיתונאי בתקופה הזו. בהמשך הכרנו את הבוגרים שסיימו את תוכנית המנהיגות והצטרפו לרשת, ואת המועצה החדשה לשנת 2024. שוחחנו יחד בקבוצה על המציאות שתפסה אותנו מאז ה-7 באוקטובר ועל המורכבות הרבה בתחום הנגישות בזמן מלחמה. לבסוף, התחלקנו לקבוצות חשיבה לגבי נושאים בתחום החירום והחוסן שנרצה לקדם בשנה הקרובה, שאנחנו מייחלים שתתקדם הרבה יותר טוב מאיך שהתחילה.

ואיך אפשר לסיים את הערב בלי תמונת הרשת המסורתית, ובהוקרת תודה לכל המשתתפים וצוות לינק 20 שדאג שהערב יתקיים בצורה בטוחה ונעימה לכולנו.

דן יעקב, חבר מועצת הבוגרים בלינק 20

מועצת הבוגרים והבוגרות

מועצת הבוגרים והבוגרות מהווה גוף המאפשר לנציגי ונציגות הרשת השפעה ושותפות במימוש מטרות התנועה ופיתוח רשת הבוגרים. יחד בוחרת המועצה מדי שנה את תחומי ההשפעה אותם תקדם הרשת ופועלת לקידום הרישות והקהילתיות בין חברי וחברות הרשת.

רוצים להצטרף לעשייה במסגרת הרשת או שיש לכם יוזמה או סוגיה שאותה תרצו לקדם? אנחנו הכתובת >>> councillink20@gmail.com

תחבורה ציבורית

ניידות עצמאית ונגישות התחבורה הציבורית הן תנאי בסיסי להזדמנויות שוות לאנשים עם מוגבלויות. הניידות המצומצמת שנכפית על אנשים עם מוגבלויות מונעת מהם הזדמנויות כלכליות, גישה לשירותים קהילתיים ורפואיים, וגורמת לבידוד חברתי, ולפגיעה בחיים עצמם. צוות תחבורה ציבורית בלינק 20 פועל לקידום נגישות בכל תחומי התחבורה בישראל.

עלית על קו אוטובוס שלא מקפיד על כריזה? חסמו את המעבר במדרכה לכיסא גלגלים? לא הצלחת להיכנס למקום שהדביק על דלתו מדבקת נגישות? שלח/י לנו תמונה ותיאור קצר של המקרה, ויחד ננסה לשנות את המציאות!

    Add a file

    צור עימנו קשר