מה קורה ברשת?

רשת הבוגרים היא לב העשייה והמנוע לשינוי של לינק 20, עם סיום תוכניות המנהיגות נקלטים הבוגרים ברשת. רשת הבוגרים של לינק 20 מהווה מרחב להובלת שינוי חברתי עבור חברי וחברות הרשת. חברי הרשת יוזמים את הקמפיינים, מובילים את המאבקים ומדבררים את המסרים לעיתונות ולרשתות החברתיות.

אירועי רשת

כנס קיץ 2022 של רשת לינק 20

קיימנו את כנס הקיץ השנתי של רשת לינק 20, וקיבלנו תשובה לשאלה – מה מוביל אנשים לפעול בעקשנות, נחישות והתמדה בזמנם החופשי, בשעות לא שעות, למען נגישות בתחב"צ, דיור בקהילה, ייצוג הולם בתרבות ובאקדמיה, תעסוקה שוויונית ובכלל חברה מכילה שוויונית ומגוונת. כנראה שזה האנשים והנשים שלצידם פועלים ופועלות, כי את האנרגיות שהיו אתמול יהיה לנו קשה להסביר במילים. תודה גדולה לכל מי שהגיע, לכל חברי וחברות הרשת שבתחומם ועולמם פועלים להפוך את העולם שלנו לקצת יותר טוב. תודה לטרמינל העיצוב בבת ים על האירוח, ולשחקני ושחקניות תיאטרון פולראויד שגלגלו אותנו מצחוק. 

נתראה בכנס הבא!

מועצת הבוגרים והבוגרות

מועצת הבוגרים והבוגרות מהווה גוף המאפשר לנציגי ונציגות הרשת השפעה ושותפות במימוש מטרות התנועה ופיתוח רשת הבוגרים. יחד בוחרת המועצה מדי שנה את תחומי ההשפעה אותם תקדם הרשת ופועלת לקידום הרישות והקהילתיות בין חברי וחברות הרשת

רוצים להצטרף לעשייה במסגרת הרשת או שיש לכם יוזמה או סוגיה שאותה תרצו לקדםאנחנו הכתובת councillink20@gmail.com

גרעין תחבורה ציבורית

ניידות עצמאית ונגישות התחבורה הציבורית הן תנאי בסיסי להזדמנויות שוות לאנשים עם מוגבלויות. הניידות המצומצמת שנכפית על אנשים עם מוגבלויות מונעת מהם הזדמנויות כלכליות, גישה לשירותים קהילתיים ורפואיים, וגורמת לבידוד חברתי, ולפגיעה בחיים עצמם. גרעין תחבורה ציבורית בלינק 20 פועל בשלושת השנים האחרונות לקידום נגישות בכל תחומי התחבורה בישראל.

עלית על קו אוטובוס שלא מקפיד על כריזה? חסמו את המעבר במדרכה לכיסא גלגלים? לא הצלחת להיכנס למקום שהדביק על דלתו מדבקת נגישות? שלח/י לנו תמונה ותיאור קצר של המקרה, ויחד ננסה לשנות את המציאות!

    Add a file

    צור עימנו קשר